هفدهمين سالگرد تاسيس موسسه رعد الغدير از نگاه دوربين

هفدهمين سالگرد تاسيس موسسه رعد الغدير از نگاه دوربين

اخباراخبار ماهفدهمين سالگرد تاسيس موسسه رعد الغدير از نگاه دوربين

جشن هفدهمين سالگرد تاسيس موسسه نيکوکاري رعد الغدير در عصر روز پنج شنبه بيستم ارديبهشت ماه با حضور جمعي از خيرين،توانيابان،هنرمندان و مسئولين دولتي در سالن همايشهاي دانشکده روانشناسي و علوم تربيتي دانشگاه تهران برگزار شد . 
محمد سلوکي مجري توانمند رسانه ملي اجراي اين برنامه را بر عهده داشت . در اين برنامه که از آيتمهاي مختلفي چون پخش کليپ ،فيلم ،اجراي  گروه سرود ناشنوايان، اجراي آواز و موسيقي و هم نوايي توانيابان تشکيل شده بود ،گزارشي جامع از خدمات و فعاليتهاي اين موسسه توسط عليرضا آتشک (مدير موسسه نيکوکاري رعد الغدير) در سال 96براي حضار ارايه شد .

در قسمتي از اين مراسم تعدادي از آثار هنري توانيابان باهمت عالي خيرين به حراج گذاشته شد و در بخش پاياني مراسم از تعدادي از حاميان کسب و کار توانيابان که قدم هاي موثري در اشتغال آنها برداشته بودند نيز تقدير شد .
همچنين در اين برنامه مجري با دعوت از يک مادر داراي کودک توانياب و زوج معلول اشتغال يافته در رعد الغدير به شکلي واضح به نقش حمايتهاي خيرين در ايجاد آرامش و امنيت رواني خانواده هاي داراي کودک توانياب و پيشرفت معلولين در سايه ايجاد اشتغال براي آنها اشاره داشت.
در بخش جنبي اين همايش نمايشگاهي از آثار هنري توانيابان در زمينه صنايع دستي و هنري ،نمايشگاهي از توليدات کارگاه دوخت البسه کار شرکتي و نيز توانمنديهاي توانيابان در عرضه مراکز پيام داير بود .

 

نام :
 
ایمیل :
متن نظر :